Oferta

Tutaj znajdziecie Państwo szczegóły naszej oferty. W każdym punkcie znajduje się aktualnie dostępna liczba sztuk. Cena i terminy pozostają do uzgodnienia.

Jaja bażancie

Wysokiej jakości jaja bażancie po wstępnej selekcji przeznaczone są do inkubacji. Jaja są dostępne w miesiącach: kwiecień - czerwiec.

(25.03.2012)

Aktualnie przyjmujemy zamówienia na sezon wiosenny 2022. Ilość jaj i termiy zamówień są ograniczone ze względu na dużą skalę eksportu.

Jaja bażancie

Młode bażanty

Młode bażanty przeznaczone są do dalszego chowu. Bażanty starsze niż 12 tygodni nadają się do wsiedleń w łowiska. Młodzież zwykle dostępna jest w miesiącach: maj - wrzesień.

(25.03.2012)

Aktualnie przyjmujemy zamówienia na sezon letni 2021.

Pisklęta

Zestawy łowieckie

Zestaw składa się z dorosłych bażantów w proporcjach 2 koguty + 1 kura. Jest przeznaczony do zasilenia łowiska w okresie polowań na bażanty. Zestawy łowieckie zwykle dostępne są w miesiącach: październik - luty.

(25.03.2012)

Aktualnie przyjmujemy zamówienia na sezon jesienny 2021.

Zestawy Łowieckie

Zestawy hodowlane do zasiedleń

Zestaw składa się z dorosłych bażantów w najbardziej optymalnych rozrodczo proporcjach (np. 7 kur + 1 kogut). Bażanty te pochodzą z naszego stada rodzicielskiego co gwarantuje ich najwyższą jakość. Zestawy hodowlane dostępne są w miesiącach: wrzesień - lipiec.

(25.03.2012)

Aktualnie przyjmujemy zamówienia na sezon jesienny 2021.

Zestawy Hodowlane